656 - NOFU 858 spisebord

Varenummer: 6327134
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 2.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6339793
NOFU 858 spisebord med plade i sortlaseret ask. Massive ben, ligeledes i sort ask. L. 180, H. 74, B. 85 cm. Fremstår med alm. brugsspor herunder ridser i bordplade.
Auktionen afsluttes:  05-02-2023 08:30:12

2283949 02-02-2023 23:00:21 DKK 300