Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
7196 - Von Backhaus, herre cykel
:
6274516
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
< 1.000
7196 - Von Backhaus, herre cykel med syv gear. 55 cm. stlnr. WVBA01713H. Fremstår låst med brugsspor. Defekt sadel. Slidte håndtag. Ridser i stellet. Rust ved kæde.
Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi
Se alle
auktionerne her
24-09-2022 14:26:47
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1497117
24-09-2022
14:23:58
2261027
24-09-2022
10:58:09
500
1497117
24-09-2022
10:31:47
450
2261027
24-09-2022
10:18:31
400
1497117
24-09-2022
10:17:43
350
2261027
23-09-2022
19:13:12
300
Til toppen