7196 - Von Backhaus, herre cykel

Varenummer: 6274516
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

7196 - Von Backhaus, herre cykel med syv gear. 55 cm. stlnr. WVBA01713H. Fremstår låst med brugsspor. Defekt sadel. Slidte håndtag. Ridser i stellet. Rust ved kæde.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 14:26:47
Showroom:   Herlev, DK