7573 - winther damecykel

Varenummer: 6305396
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

7573 - winther damecykel med to gear. 54 cm. stlnr. WAV31479A. Fremstår ulåst med brugsspor. Slidt håndbremse og sadel. Rust ved kæde. Ridser i stellet.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  26-11-2022 13:11:00

1380008 26-11-2022 08:27:45 DKK 350
1857034 22-11-2022 21:14:54 DKK 300