7677 - Batavus, dame el-cykel

Varenummer: 6306222
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK < 1.000

7677 - Batavus, dame el-cykel med syv gear. 51 cm. stlnr. WTVBA2092877G. Fremstår låst med brugsspor. Mangler batteri, nøgle og oplader. Defekt forskærm. Ridser i stellet.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  25-11-2022 16:52:00