7868 - centurion herrecykel

Varenummer: 6323394
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6340250
7868 - centurion herrecykel med syv gear. 60 cm. stlnr. WAK41238A. Fremstår låst med brugsspor. Defekt sadel, håndtag og håndbremse. Ridser i stellet.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  26-01-2023 19:21:58

2136605 23-01-2023 23:31:56 DKK 300