Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
7868 - centurion herrecykel
:
6323394
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6340250
7868 - centurion herrecykel med syv gear. 60 cm. stlnr. WAK41238A. Fremstår låst med brugsspor. Defekt sadel, håndtag og håndbremse. Ridser i stellet.
Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi
Se alle
auktionerne her
26-01-2023 19:21:58
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2136605
23-01-2023
23:31:56
300
Til toppen