800L Akvarium

Varenummer: 6221208
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6230567
Akvarium på sokkel af mørk fineret træ/folie. Sokkel med rensningssystem. Top med lampe. H. 160 cm. B. 200 cm. D. 52 cm. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med smuds og brugsspor.

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 14:47:00
Showroom:   Herlev, DK

1618813 21-06-2022 19:39:25 DKK 300