Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hus og have
Bolig
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
800L Akvarium
:
6221208
Moms vare
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
3.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6230567
Akvarium på sokkel af mørk fineret træ/folie. Sokkel med rensningssystem. Top med lampe. H. 160 cm. B. 200 cm. D. 52 cm. Lauritz indestår ikke for funktionaliteten. Fremstår med smuds og brugsspor.
24-06-2022 14:47:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1618813
21-06-2022
19:39:25
300
Til toppen