8922 VIVA damecykel

Varenummer: 6223012

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

VIVA damecykel med 7 gear. Str. 53cm. Stelnr. WBL30894G. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt låst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Auktionen afsluttes:  08-07-2022 18:33:00
Showroom:   Aalborg, DK