Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
(93) Kildemoes barnecykel, stelh. 33 cm
:
6226962
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Kildemoes barnecykel. Stelnr. WBK205807C. orangelakeret stel, kurv foran og bagpå, 3 gear. stelh. 33 cm. Cyklen er uden lås. Fremstår med alders og brugsspor, smuds, ridser og stedvis rust.
Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.
25-06-2022 12:56:18
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1559401
25-06-2022
12:21:28
300
Til toppen