(93) Kildemoes barnecykel, stelh. 33 cm

Varenummer: 6226962
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Kildemoes barnecykel. Stelnr. WBK205807C. orangelakeret stel, kurv foran og bagpå, 3 gear. stelh. 33 cm. Cyklen er uden lås. Fremstår med alders og brugsspor, smuds, ridser og stedvis rust.

Denne vare er en del af auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Fyns Politi, der vil løbende den næste tid blive lagt mange forskellige effekter på auktion.

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 12:56:18
Showroom:   Odense, DK

1559401 25-06-2022 12:21:28 DKK 300