9322 Winther herrecykel

Varenummer: 6223017
Vurdering: DKK < 1.000

Winther herrecykel med 7 gear. Str. 56cm. Stelnr. WAV74688E. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi
Auktionen afsluttes:  05-07-2022 18:44:00