9322 Winther herrecykel

Varenummer: 6223017

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Winther herrecykel med 7 gear. Str. 56cm. Stelnr. WAV74688E. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi

Auktionen afsluttes:  04-07-2022 18:09:54
Showroom:   Aalborg, DK