9322 Winther herrecykel
Vurdering:
< 1.000
Winther herrecykel med 7 gear. Str. 56cm. Stelnr. WAV74688E. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten
Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi
05-07-2022 18:44:00