Axel Bentzen. Landskabsparti, olie på lærred

Varenummer: 5662496
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000

Axel Bentzen (1893-1952). Landskabsparti, sign. A. Bentzen 1914. Olie på lærred. 43 x 61 cm. (53 x 71) cm.
Auktionen afsluttes:  18-05-2020 19:43:21