A.C. Tersløse. Kystparti med dreng, olie på lærred

Varenummer: 6330966
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 1.000

A. C. Tersløse (1857-1932). Kystparti med dreng. Sign. A.C. Tersløse. Olie på lærred. 76 x 100 cm. (90 x 115) cm.
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 19:55:32