Kategori  Vurdering

A. Cabris, vinterlandskab, olie på lærred

Varenummer: 5257830
Vurdering: DKK 1.000
A. Cabris, vinterlandskab, olie på lærred, signeret. H.61 x 122 cm (79 x 141 cm)

Auktionen afsluttes:  14-04-2019 17:56:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej