A.Michelsen. Sølvfad på fod anno 1935

Varenummer: 6301503
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.500

A.Michelsen. Rundt sølvfad i tre-tårnet sølv anno 1935. H. 3 cm Ø22 cm. Vægt 385 gr. Med brugsspor iform af mærker og ridser.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 12:12:00