A. Parot. Olie på lærred. Havnemotiv med blomstersælgere

Varenummer: 3754089
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 1.200

A. Parot. Olie på lærred. Havnemotiv med blomstersælgere. Sign. A. Parot. 50,5x70 cm(64,5x84,5 cm). Lille hul langs den øvre kant.
Auktionen afsluttes:  26-03-2015 15:02:32