Kategori  Vurdering

A. Sørensen Randbøl. Parti af Karup Kirke

Varenummer: 5392117

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
A. Sørensen Randbøl. Parti af Karup Kirke, olie på lærred, sign. og dat. A. Sørensen Randbøl 1945. 74 x 91 cm (84 x 101 cm).

Auktionen afsluttes:  25-08-2019 20:45:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej