Aage Bernhard-Frederiksen. Gadeparti fra Skagen (cd)

Varenummer: 6131161
Hammerslagspris: DKK 950
Vurdering: DKK < 1.000

Aage Bernhard-Frederiksen (1883-1963). Gadeparti fra Skagen, olie på lærred, sign. Bernhard-F, Skagen 27. 43 x 54 cm (54 x 65 cm).
Auktionen afsluttes:  14-12-2021 19:29:43