Bernhard petersen 1913-1988 kvinde med paraply

Varenummer: 5485059
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK 800

Bernhard Petersen (1913-1988), kvinde med paraply, olie på lærred, sign. Bernhard, 50x40 cm. U.R.

Auktionen afsluttes:  03-11-2019 14:10:57
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej