Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Aage Hundevad. Bogreol, wengé
:
6213889
Hammerslagspris
:
950
Vurdering
:
2.800
Aage Hundevad. Reol af fineret wengé med front af hylder samt LP opbevaring, senere monteret runde tilspidsede ben. 1960'erne. H. 125 B. 108 D. 30 cm. Fremstår med alm. brugsspor foruden mindre afslag i bunden af reol på siderne.
03-10-2022 08:05:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2140935
03-10-2022
01:41:46
950
1949734
02-10-2022
22:50:15
900
2140935
03-10-2022
01:41:20
850
1949734
02-10-2022
22:50:15
800
Til toppen