På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Aage Jacobsen 1900-tallet . Interiør, olie på lærred
Vurdering:
< 1.000
Aage Jacobsen. Interiør, sign. Aage Jacobsen, olie på lærred. 50 x 40 cm. (57 x 47) cm.
07-07-2023 19:56:00