Kategori  Vurdering

Aage Strand. Gårdexteriør, olie på lærred (cd)

Varenummer: 4982722
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000
Aage Strand (1910-1975), Gårdexteriør, olie på lærred sign. i monogram, 67x97 cm. (87x117 cm).

Auktionen afsluttes:  27-04-2018 18:36:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej