Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Øvrig billedkunst og skulpturer
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Aage Strand m.fl. To kompositioner. cd (2)
:
5840474
Hammerslagspris
:
500
Vurdering
:
< 1.000
Aage Strand (1910-1975) m.fl. To abstrakte kompositioner, olie på lærred. Begge sign. 85/60 x 49/70 (104/64 x 68/74) cm. (2)
28-12-2020 20:11:14
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1696017
28-12-2020
20:09:14
500
7348
28-12-2020
20:08:50
450
1696017
28-12-2020
20:07:38
400
7348
28-12-2020
20:07:33
350
397669
28-12-2020
13:37:44
300
Til toppen