Aage Strand m.fl. To kompositioner. cd (2)

Varenummer: 5840474
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Aage Strand (1910-1975) m.fl. To abstrakte kompositioner, olie på lærred. Begge sign. 85/60 x 49/70 (104/64 x 68/74) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  28-12-2020 20:11:14
Showroom:  Herlev