Aage Roose. Fjeldlandskab, Jämtland, Sverige. cd

Varenummer: 6240006

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Aage Roose (1880-1970). Fjeldlandskab, Jämtland, Sverige. Olie på lærred. Sign. A Roose. 82 x 102 cm. ( 98 x 118 cm.)

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 12:17:40
Showroom:   Herlev, DK