Aage Roose. Fjeldlandskab, Jämtland, Sverige. cd

Varenummer: 6299883
Vurdering: DKK 1.000

Aage Roose (1880-1970). Fjeldlandskab, Jämtland, Sverige. Olie på lærred. Sign. A Roose. 82 x 102 cm. ( 98 x 118 cm.)
Auktionen afsluttes:  01-12-2022 20:45:09