På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Aage Roose. Fjeldlandskab, Jämtland, Sverige. cd
Vurdering:
1.000
Aage Roose (1880-1970). Fjeldlandskab, Jämtland, Sverige. Olie på lærred. Sign. A Roose. 82 x 102 cm. ( 98 x 118 cm.)
07-01-2023 16:59:41