Aage Rasmussen. Parti fra Københavns havn. (cd)

Varenummer: 6191480
Hammerslagspris: DKK 4.000
Vurdering: DKK 8.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6202016
Aage Rasmussen (født 1892). Parti fra Københavns havn. Olie på lærred. Sign. og utydelig dateret ÅS-193?. 100 x 150 cm. (109 x 159). Fremstår med reparation/lap på bagsiden. Bemærk kunstnernavnet ændret.

Auktionen afsluttes:  28-04-2022 20:14:54
Showroom:   Vejle, DK

206982 28-04-2022 13:42:43 DKK 4000