Aage Sikker Hansen, motiver med fugle/dyr/'Tobak' (8)

Varenummer: 6376316
Varen er afsluttet

Aage Sikker Hansen (1897-1955), motiver med fugle/dyr og 'Tobak', 7 litografier samt 1 offset-tryk, alle tryksign. 69,5x50,5 cm. 84x59 cm. 71,5x51,5 cm. 62x68 cm. 52x71,5 cm. 63,5x88,5 cm. 70x84 cm. Fremstår med håndteringsmærker samt enkelte med gulnet kanter. U.R. (8)
Varen afsluttes:  16-06-2023 00:19:00