Aage Strand. Motiv af Langebro. Olie på lærred. (cd)

Varenummer: 6248343
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000

Aage Strand (1910-1974). Motiv af Langebro. Olie på lærred. Sign. A.S dateret 1954. 47 x 60 ( 57 x 71 ) cm. (cd)
Auktionen afsluttes:  07-08-2022 17:44:00

2158574 07-08-2022 17:35:09 DKK 350
38907 03-08-2022 00:51:01 DKK 300