Aage Strand. Olie på lærred. Abstrakt komposition (cd)

Varenummer: 6248402
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Aage Strand (1920-1974). Abstrakt komposition, olie på lærred, signeret, 80 x 65 cm. (83 x 68 cm.) (cd)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 18:18:00
Showroom:   Aalborg, DK

38907 03-08-2022 00:50:33 DKK 300