Aage Strand. Saneringsbillede. Olie på lærred. (cd)

Varenummer: 6248370
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Aage Strand. Sanering, olie på lærred, sign. Aage Strand på bagside, 50 x 40 cm (60 - 70cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 17:45:17
Showroom:   Aalborg, DK

7348 07-08-2022 17:43:17 DKK 350
836378 07-08-2022 16:40:55 DKK 300