Aage Wang. Parti med køer. Olie på lærred

Varenummer: 6345054
Vurdering: DKK < 1.000

Aage Wang (1879-1959). Parti med køer. Sign. Aage Wang. Olie på lærred. 30 x 38 cm. (40 x 49) cm.
Auktionen afsluttes:  18-03-2023 08:21:19
Showroom:   DK, Nivå, Stejlepladsvej