AART. Loop Arc og Line (5)

Varenummer: 6226046
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

AART. Tre Loop Arc og to Loop Line i grøn plast. Loop Arc: H. 40 cm. B. 220 cm. Loop Line: H. 40 cm. L. 200 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser, snavs. (5)

Proveniens: Experimentarium. Hellerup, København

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 13:24:18
Showroom:   Herlev, DK