AART. Loop Circle

Varenummer: 6225959
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

AART. Loop Circle i grøn plast. H. 40 cm. Ø. 180 cm. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor, ridser, snavs.

Proveniens: Experimentarium. Hellerup, København

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 15:05:00
Showroom:   Herlev, DK