AC Horsens Superliga spillertrøje - Til fordel for Ungdommens Røde Kors

Varenummer: 5977443
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK < 1.000

AC Horsens Superliga spillertrøje

AC Horsens Superliga spilletrøje, signeret af spillerne

Str. M

Vejl. Pris: DKK 1.200

Varen er doneret af AC Horsens

Denne auktion er del af en større velgørenhedsauktion til fordel for Ungdommens Røde Kors, se alle auktionerne her eller læs mere om URK og projektet her . Alle indtægter går direkte og ubeskåret til Ungdommens Røde Kors. Lauritz.com donerer således alle involverede salærer og gebyrer fra denne auktion til det gode formål.

BEMÆRK: På alle oplevelser (altså ikke-fysiske varer), hvor der ikke er andet anført, udleveres der et gavekort/bevis/mail med kontaktoplysninger på videre forløb. Dette værdibevis skal enten afhentes i auktionshuset eller sendes mod gebyr. Vinderen af auktionen bedes tage kontakt indenfor en måned efter hammerslag, for aftale om videre forløb, for eventen.

Auktionen afsluttes:  14-04-2021 20:05:00