Adolf Meister. 'Krigersvej 17, Aarhus' (cd)

Varenummer: 6342836
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 2.400

Adolf Meister (f. 1931). 'Krigersvej 17, Aarhus', mixed media på lærred. Sign. i monogram AM, betitlet samt dat. på bagside 1979. 65 x 65 (67 x 67) cm.
Auktionen afsluttes:  20-02-2023 19:10:00