Afghansk tæppe 118x195 cm

Varenummer: 6268179
Varen er afsluttet

Afghansk tæppe 118x195 cm. Uld på uld. Med brugsspor og slitage., Nyvasket.
Varen afsluttes:  31-01-2023 18:24:00
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej