Afghansk tæppe 118x195 cm

Varenummer: 6268179
Varen er afsluttet

Afghansk tæppe 118x195 cm. Uld på uld. Med brugsspor og slitage., Nyvasket.
Varen afsluttes:  26-02-2023 14:40:00