På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
AFVENT - Ubekendt kunstner. Komposition med motiver fra bakken bl.a. Professor Tribini, gouache på papir, ca. 1973
Hammerslagspris:
350
Vurdering:
< 1.000
Ubekendt kunstner. Komposition med motiver fra bakken bl.a. Professor Tribini, karruselhest, nøgen danserinde, politibetjente, bakkegæster mm., gouache på papir, ca. 1973. Usign., verso label med dedikation, sign. og dateret Solle 73. 50 x 60,5 (64 x 73) cm. Fremstår med smuds på passepartout, revner på ramme.
27-08-2018 12:46:14
Kundenr. | Dato | Tid (CET) | Bud | |
126705
27-08-2018
10:42:11
350
441550
25-08-2018
18:27:33
300