Agnete Therkildsen. Figurkomposition (cd)

Varenummer: 5860251
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 1.500

Agnete Therkildsen (1900-1993), figurkomposition, olie på lærred. Sign. AT. 60 x 82 (67 x 89) cm.
Auktionen afsluttes:  07-12-2020 16:23:00