Aksel Kjersgaard. Spejl af kirsebærtræ, nr. 816

Varenummer: 6298139
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Aksel Kjersgaard. Spejl med ramme af fineret kirsebærtræ. Nr.816. Slut 1900-tallet. H.108 B. 67 cm. Fremstår med alm. brugsspor, skjolder i bunden.
Auktionen afsluttes:  01-12-2022 21:15:27
Showroom:   DK, Aarhus, P.O. Pedersensvej

775040 01-12-2022 10:40:02 DKK 300