Albert Contreras akrylmålning

Varenummer: 5321683
Auktionen afsluttes
09-05-2019 13:24:00
Vurdering
SEK 5.000

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 12", signerad samt daterad 1968 tergo, akryl på duk, ca 45x45 cm

Showroom:  SE, Stockholms Auktionsverk, Stockholm S