Albert Nauer. Blomstermotiv. (cd)

Varenummer: 6109202
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK < 1.000

Albert Nauer (1889-1973). Blomstermotiv. Olie på lærred, sign. A. Nauer. 46 x 58 (55 x 67) cm.
Auktionen afsluttes:  07-11-2021 18:27:18