Albert Nauer cd

Varenummer: 2948548
Hammerslagspris: DKK 900
Vurdering: DKK 2.500

Albert Naur 1889-1973. Landskab med mark og hus, olie på lærred, sign. A. Naur. 73 x 92 cm.
Auktionen afsluttes:  19-04-2013 16:33:00