Albert Nauer. Landskabsmotiv (cd)

Varenummer: 6216776
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Albert Nauer (1889-1973). Landskabsmotiv, olie på lærred, sign. A. Nauer. 50 x 65 (64 x 79) cm.

Auktionen afsluttes:  05-06-2022 15:30:36
Showroom:   Aarhus, DK