Albert Nauer. Landskabsmotiv (cd)

Varenummer: 6350080
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 2.000

Albert Nauer (1889-1973). Landskabsmotiv, olie på lærred, sign. og dat. A. Nauer 56. 87 x 100 (101 x 116) cm.
Auktionen afsluttes:  05-03-2023 21:45:10