Albert Naur. Landskabsparti med en ung kvinde. cd

Varenummer: 6296075
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000

Albert Naur (1889-1973). Landskabsparti med en ung kvinde. Olie på lærred. Sign.: 'ANauer'.62 x 97 (77 x 112) cm.
Auktionen afsluttes:  12-11-2022 17:26:00