Albert Nauer, olie på lærred, opstilling med blomster. cd.

Varenummer: 5371737
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 1.200

Albert Nauer 1889-1973, olie på lærred, opstilling med blomster, signeret A. Nauer.
Mål: 51 x 65 cm. (86x70 cm).

Auktionen afsluttes:  14-07-2019 20:00:05
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej