Kategori  Vurdering

Albert Nauer, To kompositioner. (cd) (2)

Varenummer: 5064603
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.500
Albert Nauer (1889-1973). To landskaber. Olie på lærred, sign. A. Nauer. 66 x 86 (68 x 88) cm. (2)

Auktionen afsluttes:  06-08-2018 14:51:30