Kategori  Vurdering

Albert Petersen. Københavnermotiv med handlende i egnsdragter (cd)

Varenummer: 5292248
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.200
Albert Petersen (1875-1957). Københavnermotiv med handlende i egnsdragter. Olie på lærred. Sign. Alb. Petersen. 95 x 75 cm (116 x 97 cm).

Auktionen afsluttes:  03-04-2019 19:28:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej