Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Albert Stegler. Olie på lærred, motiv med svaler og marker
:
4876233
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
Albert Stegler 1884-1945. Olie på lærred, motiv med svaler svævende lavt over marker, indvarslende uvejr. Motivet hidrører fra Årsdale, Bornholm. Signeret og dateret A. Stegler 1927. Forgyldt ramme. 45 x 65 cm (60 x 82)
27-12-2017 20:20:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1383626
27-12-2017
19:55:50
350
1256735
21-12-2017
19:20:20
300
Til toppen