Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Tegninger
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Albert Wang 1864-1930 Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2093889
:
2084437
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Albert Wang. Olie på plade. Sign. AW. Mål: 19,5 x 30,5 cm. (30,5 x 41,5 cm). Billedet sider løst i rammen
16-12-2010 20:23:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
547799
09-12-2010
19:29:43
300
Til toppen