Albert Wang 1864-1930

Varenummer: 2084442
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200

Albert Wang. Olie på plade. Sign. AW Mål: 19 x 21,5 cm. (28 x 30,5 cm).
Auktionen afsluttes:  16-12-2010 19:24:41