Albert Wang 1864-1930

Varenummer: 2093889
Vurdering: DKK 1.000

Albert Wang. Olie på plade. Sign. AW. Mål: 19,5 x 30,5 cm. (30,5 x 41,5 cm). Billedet sider løst i rammen
Auktionen afsluttes:  27-12-1990 13:13:00